از اوایل قرن بیستم، این کمپانی در طراحی نیمه هادی های قدرت پیشرو است.

در اواسط دهه 1920 نیمه هادی های westcode در لندن به عنوان بخشی از کمپانی back & signal  بوجود آمد.

در سال 2012 اسم خود را به IXYS UK Westcode تغییر داد و برای کاربردهای وسیعی از جمله جوشکاری، درایوهای AC و DC، منابع یکسوکننده، منابع تغذیه بدون وقفه، موتور سافت استارت، حمل و نقل و تهویه مناسب است.

تاریخچه :

به عنوان تولید کننده پیشرو در زمینه Press-Pack IGBT technology، این کمپانی رنج محصولات خود را در ولتاژ های 1.7kV (900V DC link), 2.5kV (1.25kV DC link) and 4.5kV (2.8kV DC link) تولید کرده است.

ساختار این افزاره ها به گونه ای است که کاملا از سیم و اتصالات لحیم کاری مبرا است.

طیف گسترده ای از دیود های یکسو کننده این کمپانی عملکرد و قابلیت اطمینان بالا را دارا هستند.

دستگاه هایی با ولتاژ های از 400 ولت تا 6 کیلو ولت در دسترس هستند و آنها را برای کاربردهای با ولتاژ خط تا 2 کیلو ولت مناسب می سازد.

این دستگاه ها به طور مطلوب برای کاهش تلفات هدایت می شوند، و برای کاربردهای فرکانس خط از جمله ورودی رکتیفایر برای درایوهای متغیر سرعت، مبدل ها ، ایستگاه های راه آهن، جوشکاری و منبع تغذیه DC مناسب هستند.

این دستگاه ها دارای ساختار ویفر سیلیکون آلیاژی هستند. این دستگاه ها دارای امپدانس حرارتی کم و ظرفیت بیش از حد بالا هستند.

این کمپانی یک سری از جامع ترین تریستورهای استاندارد کنترل فاز را در صنعت ارائه داده است.

دستگاه های دارای ولتاژهای مختلف از 600 ولت تا 4500 ولت در دسترس هستند، و آنها را برای کاربردهای با ولتاژ خط از 230 ولت تا بیش از 1000 مناسب است.

IXYS UK Westcode Ltd. یک تامین کننده پیشرو در محصولات کنترل فاز به بازارهای مورد نیاز مانند درایوهای صنعتی DC، induction melting، سیستم های نیروی دریایی / راه آهن، مبدل های بادی، منابع قدرت الکتروشیمیایی و سافت استارتر است.

این دستگاه ها برای کاربردهای با فرکانس های خطی تا 400 هرتز طراحی شده اند.

محصولات :